Вручення дипломів бакалавра випускникам хіміко-біологічного факультету ТНПУ (ФОТО)

Вручення дипломів бакалавра

випускникам хіміко-біологічного

факультету ТНПУ

8 липня 2023 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам хіміко-біологічного факультету. Захід відбувався в актовій залі ТНПУ і розпочався зі слів вдячності захисникам України, виконанням державного гімну та хвилини мовчання за полеглими Героями. У цьому році дипломи бакалавра отримали 93 студенти денної та заочної форм навчання, з них 2 – із відзнакою. Серед випускників є дві студентки, які з початком повномасштабного вторгнення рф долучилися до лав ЗСУ, де перебувають досі.

Багато вітань, обіймів, квітів, слова радості та хвилювання, - на кілька годин створили особливу атмосферу в залі. З успішним проходженням одного з найважливіших життєвих етапів випускників вітав ректор університету, проф. Богдан Буяк, який зауважив, що студенти навчалися у непростий час, проте за ними майбутнє і саме вони будуть творити історію нашої держави.

Вітальне слово від ректора університету - проф.Богдана Буяка

Випускники-бакалаври

Вручення дипломів

Урочистий момент вручення дипломів - оголошення наказу

Привітала бакалаврів декан факультету, проф. Надія Дробик. Надія Михайлівна побажала випускникам щастя в дорослому житті, миру й любові, щоб обрана професія стала улюбленою справою і дозволила гідно реалізуватися.

Світлина на згадку з деканом факультету

На святі були присутні та виступили з привітаннями завідувач кафедри ботаніки та зоології, проф. Світлана Пида, заступник декана з навчальної роботи, доц. Андрій Герц, заступник декана з наукової роботи, доц. Володимир Хоменчук, куратори: проф. Оксана Боднар, доц. Галина Жирська, доц. Галина Голіней.

Слова подяки усьому науково-педагогічному колективу та співробітникам університету і факультету від імені усіх випускників висловили студенти-відмінники, а саме: Тарас Росовський, Анна Хоміцька, Аміна Ванкевич, Ольга Логуш та Ірина Івченко. Після урочистого вручення випускники, батьки й викладачі переглянули відеоспогади про студентські роки – один із найщасливіших періодів життя.

Традиційно, не обійшлося без сюрпризів від студентського активу, а саме: солодких подарунків з передбаченнями, слів вітання, пісень та віршів.

Дорогі наші випускники! Вітаємо Вас з успішним завершенням одного з важливих етапів у Вашому житті! Нехай ваш диплом стане однією зі сходинок у кар’єрі, яка приведе до успіху та благополуччя. Бажаємо, щоб кожен з вас ніколи не зупинявся на досягнутому, уявляв перед собою нові, цікаві та плідні перспективи та мав сили та можливість для їх підкорення. Пам’ятайте, від того наскільки Ви сьогодні будете чесними, відважними і відповідальними, залежить, де наша країна буде завтра!

Вітаємо Вас, наші випускники! І завжди памʼятайте, що «Буде, є і так було: кращий з кращих Хім-Біо!!!».

Слава Україні! Героям Слава!

Доц. Наталія Москалюк