Сприяння ТНПУ у проведенні проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров'я» (ФОТО)
Сприяння ТНПУ
у проведенні проєкту
«Розбудова стійкої системи
громадського здоров'я»

У межах проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров'я» з 12 по 20 липня 2023 року у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбуватимуться тренінги «Зцілення душі й тіла» за програмою Центру психосоматичної медицини».

Центр психосоматичної медицини (СМВМ) реалізує ефективну програму зцілення психологічних травм серед населення України, тому проводять комплексне навчання та наставництво щодо своєї новаторської моделі піклування про себе, взаємодопомоги та побудови спільноти. Засновником і керівником СМВМ є Джеймс Гордон, який і проводить вступні семінарі.

Конкурсний відбір пройшли і наші представники університету, а сьогодні беруть участь в проєкті: завідувачка кафедри психології розвитку та консультування – Галина Радчук і аспірантка, психологиня «Психологічної служби ТНПУ» - Ольга Логвись.

Представниці ТНПУ - Ольга Логвись та Галина Радчук

Тренінг побудовані з включенням інтерактивних частин та передбачають активно залучати учасників на всіх етапах навчального курсу. По завершенню навчання кожен учасник отримає сертифікат, якщо виконав умови програми та був присутнім впродовж всіх днів на тренінгах.

На фото учасниці та засновник СМВМ - Джейм Гордон

Іноземні гості в ТНПУ - Роса Мацола, Джеймс Гордон

А ось і відгук...

Керівниця проекту «Розбудова стійкої системи громадського здоров'я» - Альона Герасимкова висловила вдячність ректору ТНПУ – Богдану Буяку за допомогу та сприяння у реалізації проєкту.

Психологічне благополуччя – це не завжди про стреси, страхи, страждання. Психологічне благополуччя – це комплексно про наше здоров’я і вміння пілкуватися про нього.

Христина Надала