У ТНПУ відбувся воркшоп «Сучасний заклад дошкільної освіти: Лідерство. Діджиталізація. Майбутній капітал» (ФОТО)
У ТНПУ відбувся воркшоп
«Сучасний заклад дошкільної освіти:
 Лідерство. Діджиталізація.
Майбутній капітал»

21.08.2023р. у ТНПУ провели воркшоп за участю Інституту проблем виховання НАПН України, наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти та кафедри філологічних дисциплін початкової і дошкільної освіти факультету педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, керівників закладів дошкільної освіти м.Тернополя, керівництва управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Основна ціль заходу – презентації інновації системи «Освіта та піклування» (Education & Care) Mr. Leader», яка розроблена як для роботи в дитячих садках та групах, так і для батьків, які хочуть займатися професійно з дитиною вдома, та навчально-методична та наукова готовність ТНПУ практично впроваджувати програму.

З вітальним словом до учасників воркшопу звернувся ректор університету Богдан Буяк

У програмі воркшопу присутні мали змогу почути про вагомі напрацювання кафедри педагогіки і методики початкової і дошкільної освіти та кафедри філологічних дисциплін початкової і дошкільної освіти з питань дошкільної педагогіки та дошкільної лінгводидактики (проф. Янкович Олександра); методику роботи із дітьми дошкільного віку в інтерактивно-розвивальній кімнаті «Смайлик» (доц. Писарчук Оксана); шляхи формування проактивного лідерства дошкільників (асист. Пуйо Ольга); шляхи реалізації стратегії розвитку сучасного закладу дошкільної освіти (проф. Рейпольська Ольга); особливості інноваційної онлайнової платформи Mr. Leader на прикладі ЗДО № 4 «Калинова сопілка» Івано-Франківської міської ради та ЦРД на базі Полтавської політехніки (проф. Шарова Тетяна).

Інтерактивно-розвивальну дитячу кімнату ТНПУ «Смайлик» презентує Оксана Писарчук

Із темою «Формування проактивного лідерства дошкільників»  виступає Ольга Пуйо

Із темою «Формування проактивного лідерства дошкільників»  виступає Ольга Пуйо

Про стратегію сучасного закладу дошкільної освіти: дорожня карта впровадження розповідає Ольга Рейпольська

Тетяна Шарова знайомить учасників воркшопу з інноваційною онлайн платформою з щоденним плануванням‘Mr.Leader days’ (2 – 6 років)

Тетяна Шарова знайомить учасників воркшопу з інноваційною онлайн платформою з щоденним плануванням‘Mr.Leader days’ (2 – 6 років)

Відтак керівники закладів дошкільної освіти міста зможуть запроваджувати презентовану програму у свої освітніх середовищах.

Олександра Янкович –

д. пед. наук, проф.,

завідувач кафедри педагогіки і методики

початкової та дошкільної освіти ТНПУ