Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти ТНПУ провела круглий стіл щодо використання інноваційних цифрових технологій у логопедичній практиці (ФОТО)
Кафедра спеціальної
та інклюзивної освіти ТНПУ
 провела круглий стіл щодо використання
інноваційних цифрових технологій
у логопедичній практиці

Інноваційні технології у корекційно-розвитковій роботі: результати круглого столу у ТНПУ.

5 вересня 2023 року на базі факультету педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка відбувся круглий стіл на тему «Використання інноваційних цифрових технологій у корекційно-розвитковій роботі з дітьми з порушеннями мовлення». Цей захід був організований кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти спільно з «Інклюзивно-ресурсним центром №1» Тернопільської міської ради та зібрав понад 30 учителів-логопедів із закладів дошкільної та загальної середньої освіти, закладів спеціальної освіти та інклюзивно-ресурсних центрів м. Тернополя і Тернопільської області.

Виступ завідувача кафедри Ганни Слозанської.

Виступ завідувача кафедри Ганни Слозанської

Під час цього заходу учасники мали можливість обговорити питання розвитку професійних компетентностей учителя-логопеда та використання у корекційно-розвитковій роботі з дітьми з порушеннями мовлення інноваційних підходів, технологій і методів роботи. Окрему увагу було приділено впровадженню цифрової логопедичної платформи SpeakTX в Україні, а також її потенціалу для корекції мовлення дітей.

Презентація платформи SpeakTX

У ролі спікера - Тетяна Бабійчук, директор Інклюзивно-ресурсного центру №1.

У ролі спікера - Тетяна Бабійчук, директор Інклюзивно-ресурсного центру №1

Учасники заходу

Проведений захід сприяв розширенню співпраці кафедри спеціальної освіти з освітніми установами та відкрив нові можливості для обміну досвідом та спільних зусиль у важливій справі – покращення доступу та підвищення якості логопедичних послуг у регіоні.

Надія Горішна, канд. пед. наук,

доцент кафедри спеціальної та