Студентки ТНПУ ім.В.Гнатюка здобули медалі Кубку України з боксу (ФОТО)

Студентки ТНПУ ім.В.Гнатюка

здобули медалі Кубку України з боксу

З 28 серпня по 2 вересня в с.Бояни Чернівецької області відбувся Кубок України з боксу на честь героїв Азовсталі. На рингу сучасного спортивно-оздоровчого комплексу «Сонячна долина» за звання найсильніших у своїх вагових категоріях змагались понад 200 боксерів і боксерок зі всіх куточків України.

На цих змаганнях відзначилися представниці нашого університету. Так, у ваговій категорії до 63 кг срібну нагороду виборола магістрантка факультету фізичного виховання, майстер спорту України Каріна Вовк.

Каріна Вовк - срібна призерка Кубку України

Її колега по рингу, третьокурсниця факультету фізичного виховання, майстер спорту України Каріне Айрапетян стала найсильнішою у ваговій категорії до 81 кг.

Каріне Айрапетян - переможниця Кубку України

Ці змагання були відбірковими до чемпіонату Європи, що відбудеться у Азербайджані. Але оскільки міжнародна федерація боксу допускає до участі в офіційних змаганнях росіян і білорусів, то європейська федерація проводить альтернативний турнір «Кубок Балкан», де будуть представлені спортсмени країн європейського союзу і збірної України, в тому числі і наші студентки.

Вітаємо наших студенток із високими результатами та бажаємо мирного неба, подальших високих здобутків у спорті і навчанні! Особлива подяка мужнім воїнам ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість готувати сильну молодь!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту Шандригось В.І.