Доценти кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ завітали у Тернопільську спеціалізовану школу I-III ступенів №5 з поглибленим вивченням англійської мови (ФОТО)

Доценти кафедри
теорії і практики перекладу ТНПУ
 завітали у Тернопільську спеціалізовану
школу I-III ступенів №5
 з поглибленим вивченням англійської мови

13 вересня у рамках професійної орієнтації майбутніх абітурієнтів доценти кафедри теорії і практики перекладу Куца Оксана Ігорівна, Караневич Мар’яна Ігорівна та Іванців Орислава Володимирівна зустрілися з учнями 10-х та 11-х класів Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови.

Доценти кафедри теорії і практики перекладу на профорієнтаційній зустрічі

Зустріч розпочалася з презентації університету, факультету іноземних мов та освітньої програми «Англійсько-український переклад». Учні дізналися про особливості організації освітнього процесу, виховну роботу, міжнародну академічну мобільність студентів, наукову та перекладацьку діяльність студентів, лабораторію синхронного перекладу, а також можливості працевлаштування.

Іванців О.В. ознайомлює учнів із перевагами навчання у ТНПУ ім. В. Гнатюка

Школярів було ознайомлено із особливостями здійснення різних видів перекладу, а також залучено до виконання низки інтерактивних завдань, метою яких було розвинути навички перекладу із урахуванням стилістичних, лексичних та граматичних особливостей.

Крім цього, учні дізналися про різні види усного перекладу, «зазирнули за лаштунки» усного послідовного перекладу, а також ознайомилися із системою символів, виконавши запропоновані вправи.

Куца О.І. проводить обговорення тонкощів усного послідовного перекладу.
Куца О.І. проводить обговорення тонкощів усного послідовного перекладу

Учні 10-х та 11-х класів Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови під час зустрічі.

Караневич М.І. пропонує учням виконати завдання, спрямоване на розвиток навичок перекладу із врахуванням лексичних особливостей відтворення

Висловлюємо щиру подяку за сприяння організації зустрічі заступнику директора з навчально-виховної роботи, вчителю англійської мови Хміляр Марії Зеновіївні та вчителям англійської мови та літератури: Заверусі Наталі Броніславівні, Ситар Яніні Богданівні, Якушевич Тетяні Василівні та Савельєвій Ірині Ярославівні!

Доцент кафедри теорії і практики перекладу
Оксана Куца