Вікторія Очкурьова навчала студентів-журналістів ТНПУ створювати дорогий візуал (ФОТО)

Вікторія Очкурьова навчала

студентів-журналістів ТНПУ

створювати дорогий візуал

У середу, 13 вересня, студенти-журналісти відвідали майстер-клас на тему «Професія SMM: як створити візуал, що продає». Вікторія Очкурьова, SММ-спеціалістка для малих та середніх бізнесів, була спікеркою цього заходу.

Експертка в царині SMM поділилась знаннями щодо створення унікального іміджу в компанії чи організації, проведень зйомок, а також порадила якнайкраще оформити сторінку в соціальних мережах для збільшення охоплень та аудиторії. Варто зазначити, що Вікторія неабияк зацікавлено розповідала студентам про власний досвід. «Моя місія полягала у тому, щоб ви взяли ідеї та надихнулись. Раджу насамперед вчитись та практикуватись, оскільки засвоювати свої знання на практиці – це надважливо, тим більше у SMM», – зауважила Вікторія Очкурьова.

Експертка з SMM демонструє візуальне оформлення сторінок в соціальних мережах

Під час заходу викладачі й студенти активно брали участь в обговоренні щодо важливості створення дорогого візуалу, а також мали змогу попрактикуватись у розробленні власного вигляду сторінки в соціальній мережі Instаgram, дотримуючись порад, якими поділилась Вікторія.

Вікторія Очкурьова розповідає про роботу SMM-спеціаліста.
Вікторія Очкурьова розповідає про роботу SMM-спеціаліста

Студенти-журналісти під час майстер-класу

Під час майстер-класу виступила організаторка заходу, студентка третього курсу спеціальності журналістика Вікторія Кузьма, розповівши про організацію AIESEC, яка допомагає у проведенні подібних заходів. До того ж Вікторія наголосила про можливість стати частиною цієї організації для здобувачів вищої освіти.
«AIESEC – це міжнародна молодіжна організація, що розвиває лідерство молоді шляхом міжкультурних обмінів, членства в організації та проведенням подій, які сприяють розвитку юних лідерів», – зазначила Вікторія Кузьма.

«Ми надали цю можливість, адже це шанс проявити себе в інших цікавих сферах. Представляючи від нас людину, яка є студенткою, ми демонструємо, що у вас є неймовірна можливість, окрім навчання, вдосконалювати себе у чомусь новому», – поділилась учасниця організації AIESEC в місті Тернополі Христина Кінаш.

Учасники

Учасники майстер-класу