Волонтерський центр ТНПУ передав допомогу для ЗСУ

Волонтерський центр ТНПУ

передав допомогу для ЗСУ

Сьогодні ректор університету – Богдан Буяк спільно з Волонтерським центром Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка передали 105 бригаді ТРО тепловізор HIKMICRO LYNX та генератор в особі начальника відділу у справах молоді ТНПУ, а сьогодні й захисника України – Володимира Брославського.

На фото Богдан Буяк, Володимир Брославський та Іван Каплун

Колектив університету висловлює вдячність закордонним колегам за сприяння та реалізацію у забезпеченні необхідних для українців речей, особливо у складний для країни час.

Генератор для ЗСУ.
Генератор для ЗСУ

Тепловізор отримали від представників української громади міста Брно (Чехія), а генератор від польських археологів.

Тепловізор HIKMICRO LYNX

Дякуємо Героям за щоденну боротьбу заради свободи, гідності та майбутнього неньки України та наших дітей. Низький уклін кожному військовослужбовцю за мужність, відвагу та відданість.

Все буде Україна! Слава Україні!

Христина Надала