«То є мої гори! Я тут ґазда!» - студенти фізико-математичного факультету ТНПУ переглянули новий глибокий екшн (ФОТО)

«То є мої гори! Я тут ґазда!» -

студенти фізико-математичного
факультету ТНПУ

переглянули новий глибокий екшн

Ми маємо національних героїв, якими гордимося, якими захоплюємося, з яких хочемо брати приклад. Олекса Довбуш ─ один з таких! Для цього опришківського ватажка з Карпат любов до свого народу та землі є найціннішим пріоритетом. Він твердо знає, що «хтось мусить стати за людей», що «наша земля не дасть нам померти».

«Довбуш» ─ не лише український історичний фільм. Це і глибока мудрість, в якій «нема суду без милосердя». Це і щира правда про цінність «благословення друга». Це і беззаперечна надія, що «поки борониш свою землю, ніяка куля тебе не візьме».

Студенти фізико-математичного факультету мали нагоду цього тижня переглянути цей глибокий та яскравий екшн: життєву історію, яка замішана на крові, приправлена містикою, скріплена вірою, окрилена впевненністю у власну перемогу.

Дружня-компанія-фізматівців-перед-переглядом-фільму.j Дружня компанія фізматівців перед переглядом фільму

Збір біля кінотеатру Злата Збір біля кінотеатру "Злата"

Довбуш-не-відпускав-і-після-останніх-кадрів "Довбуш" не відпускав і після останніх кадрів

Першокурсники-із-захопленням-пізнають-місто Першокурсники із захопленням пізнають місто