Факультет філології і журналістики ТНПУ провів профорієнтаційну роботу у школах Збаража, Ланівців та Вишнівця (ФОТО)
Факультет філології і журналістики ТНПУ

провів профорієнтаційну роботу

у школах Збаража, Ланівців та Вишнівця

14 вересня викладачі факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка в рамках професійної орієнтації вступників відвідали школи у Збаражі, Ланівцях та Вишнівці, де зустрілися з учнями 11 класів.

Викладачі факультету

Асистент кафедри української мови та славістики Вишневська Галина Богданівна та доцент кафедри журналістики Вільчинський Олександр Казимирович розповіли майбутнім абітурієнтам про освітні програми, які функціонують на факультеті: «Середня освіта. Українська мова і література», «Середня освіта. Українська мова і література, англійська мова», «Середня освіта. Польська мова і література, українська мова і література», «Журналістика».

Під час зустрічі
Під час однієї із зустрічей

Учнів зацікавила інформація про програму Академічної мобільності та програму Erazmus+, які активно функціонують на факультеті філології і журналістики. Не менш цікавою була частина про активне студентське життя факультету, традиційні свята та заходи, які щорічно відбуваються завдяки щоденній праці викладачів та студентів.

Учні з цікавістю слухали про навчання та про особливості студентського життя на факультеті.

Дякуємо адміністраціям шкіл за теплий прийом та чекаємо на зустріч з майбутніми студентами у стінах ТНПУ!

Старший лаборант
кафедри української мови та славістики
Мар’яна Марковська