Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка здобули нагороди турніру з жиму лежачи (ФОТО)

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка здобули нагороди

турніру з жиму лежачи

У м. Львові з 8 по 10 вересня відбувся третій поспіль Відкритий обласний турнір з жиму лежачи та класичного жиму лежачи WEST BENCH PRESS CUP. Не дивлячись на те, що змагання все ще носять міжобласний статус, за підбором учасників ці змагання можна сміливо назвати всеукраїнськими. Про це свідчить і те, що цьогоріч турнір внесений у Єдиний календарний план спортивних змагань Міністерства молоді і спорту України.

У змаганнях взяли участь більше сотні представників українського пауерліфтингу з Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Харківської, Чернівецької, Вінницької, Хмельницької та Донецької областей.

На турнірі в складі збірної команди Тернопільської області успішно виступили представники факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Серед жінок з класичного жиму лежачи бронзову нагороду у ваговій категорії до 63 кг здобула магістрантка факультету фізичного виховання Альона Канюка, їй поступилась студентка четвертого курсу Дарина Мостова, яка у підсумку посіла четверте місце.

Альона Канюка - бронзова призерка турніру з класичного жиму лежачи

Володаркою перемоги у ваговій категорії до 69 кг стала першокурсниця Регіна Фурсенко. Ці результати дозволили збірній команді Тернопільської області посісти друге командне місце серед жінок.

Регіна Фурсенко - чемпіонка турніру з жиму лежачи і класичного житму лежачи

Не пасли задніх наші студентки і в екіпірувальному дивізіоні. Так, бронзою відзначились Софія Бздир у ваговій категорії до 52 кг та її одногрупниця Дарина Мостова у ваговій категорії до 63 кг. У цій же ваговій категорії друге місце посіла Альона Канюка. І чемпіонкою у ваговій категорії до 69 кг стала Регіна Фурсенко. Наші студентки також стали чемпіонками у командній першості в складі збірної Тернопільської області.

Серед чоловіків відзначився Ігор Грошко, який посів другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 83 кг і став чемпіоном у складі команди.

Жим лежачи у виконанні Ігоря Грошка

Ці змагання були останньою репетицією перед Кубком України, що відбудеться наприкінці вересня у м.Коломия.

Дружна тернопільська команда

Вітаємо наших студентів із високими результатами та бажаємо мирного неба та подальших здобутків у всіх починаннях! Особлива подяка мужнім воїнам ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість готувати сильну молодь!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!