Посвята першокурсників в студенти факультету педагогіки та психології ТНПУ
Посвята першокурсників в студенти

факультету педагогіки та психології ТНПУ

Посвята в студенти – найбільш очікувана подія для кожного першокурсника Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, адже після цього вони офіційно стають студентами.

День, 22 вересня 2023 року, коли відбулася посвята першокурсників в студенти факультету педагогіки та психології, спеціальності 231 «Соціальна робота», група СР-18 назавжди залишиться у серцях майбутніх соціальних працівників.

Чудова атмосфера, гарний настрій, креативне представлення, складання присяги створювало незабутнє свято, яке допомогло кожному студенту краще познайомитися з одногрупниками та куратором.

Дорогі першокурсники, попереду на вас чекає нова, незабутня пора студентства. Будьте наполегливі, досягайте поставленої мети і цілеспрямовано йдіть до здійснення мрій!
Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі чудові заходи.

Щиро віримо у нашу Перемогу! Слава Україні!

Г.М.Олійник