На базі ТНПУ розпочався сертифікатний курс курсу Time University
На базі ТНПУ розпочався

сертифікатний курс Time University

Чемпіонами не народжуються, чемпіонами стаються.

Маленькими кроками завдяки освіті до великих перемог!

За ініціативи Федерації бадмінтону України на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка сертифікованими вихователями ANDRII OHNYSTYI та KATERYNA OHNYSTYI в рамках Європейського тижня спорту (ETS) #BeActive 25 вересня 2023 року, практична частина наступного Shuttle розпочався сертифікатний курс  Time University для студентів кафедри початкової освіти РО-41 та ПОСК-12, які успішно пройшли онлайн тренування на платформі Міжнародної спортивної академії (Велика Британія).

Протягом місяця учні - майбутні вчителі початкових класів матимуть можливість ознайомитися з можливостями програми Shuttle Time, методичним супровід освітнього процесу, підготовкою та проведенням уроку бадмінтону. За підсумками навчально-тренувального курсу студенти отримають міжнародний сертифікат вчителя бадмінтону за програмою Shuttle Time, яка визнана майже у 150 країнах світу.

«Shuttle Time Ternopil National Pedagogical University»