Викладачі ТНПУ та ПНУ оздоровчим гартуванням підтримали  олімпійські цінності

оздоровчим гартуванням

підтримали
олімпійські цінності

Вогонь гартує залізо, вода - тіло,
а боротьба - волю і силу духу.

24 вересня 2023 року в рамках внутрішньої академічної мобільності та нагоди великого Європейського тижня спорту (ЄТС) #BeActive, викладачі Тернопільського національного педагогічного університету та Прикарпатського національного університету здійснили «гартувальне» купання у карпатській гірській річці Прутець Чемигівський.

Чистота помислі та вчинків та «чистота» білого фону прапорів Національного олімпійського комітету України та Олімпійської академії України є тим символом на якому будуються принципи олімпізму, моралі, чесності та гідності.

Бажаємо, щоб кожен отримав здоров’я духовне та тілесне, очистивсь від зла та скверни. Нехай Господь береже та направляє нас на добру дорогу, дарує нам перемогу, щастя, здоров’я та многії і благії літа!

Андрій Огнистий