Зустріч студентів ТНПУ із інспекторами Відділу протидії кіберзлочинам у Тернопільській області ДКП НП України  (ФОТО)

Зустріч студентів ТНПУ із інспекторами

Відділу протидії кіберзлочинам

у Тернопільській області ДКП НП України

У вівторок, 26 вересня, студенти Тернопільського національного педагогічного університету отримали можливість поспілкуватися з інспекторами Відділу протидії кіберзлочинам у Тернопільській області ДКП НП України. На зустрічі обговорювалась низка актуальних питань, пов'язаних з кібербезпекою та кіберзлочинністю в Україні.

Зустріч із інспекторами

Інспектори відділу протидії кіберзлочинам закцентували увагу на необхідності моніторингу та блокування шкідливих посилань, які можуть привести до компрометації особистих даних користувачів; розповіли про заходи щодо захисту особистих даних користувачів від несанкціонованого доступу та витоків інформації; зосередили увагу на способах уникнення шахрайства при купівлі товарів чи послуг онлайн.

Презентація проєкту Мрія.
Презентація проєкту "Мрія"

Безумовно цікавою була інформація про проєкт «MRIYA», що розпочався  з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну.

«Кіберполіція України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами перетворила проєкт «МРІЯ» у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіапросторі. Ми всі розуміємо, наскільки важлива інформаційна підтримка наших військових, а також протидія кремлівським медіа-пропагандистам. Кожен охочий може своїми силами зробити важливий внесок для перемоги нашої держави у війні з ворожою пропагандою в кіберпросторі. Приєднуйтесь до команди кібервійська!», — додала інспектор Софія Цезарук.

Студенти під час обговорення важливих запитань

Ця зустріч, безсумнівно, була дуже корисною для студентів нашого університету; вони слухали представників із великим інтересом та активно ставили запитання.

Після завершення зустрічі студенти поділилися своїми враженнями.

«Нам було дуже цікаво дізнатися більше про роботу кіберполіції та виклики, з якими вони зіштовхуються щоденно. Ця зустріч, безперечно, надихнула нас глибше вивчати кібербезпеку та приєднатися до спільних зусиль у боротьбі з кіберзагрозами», — розповіли першокурсниці-журналісти Анастасія Соколик та Христина Гловюк.

Студентка групи Ж-14

Стебліюк Юлія