Студенти факультету іноземних мов ТНПУ знайомились із перекладацьким досвідом Антоніни Івахненко (ФОТО)

Студенти факультету іноземних мов ТНПУ
знайомились із перекладацьким досвідом
Антоніни Івахненко

В рамках святкування Дня перекладача, в середу 27 вересня відбувся вебінар «Особливості роботи перекладача художньої літератури», спікерка - кандидат філологічних наук, доцент кафедри перекладознавства імені Миколи Лукаша Харківського гуманітарного інституту «Народна Українська Академія» Антоніна Івахненко.

До заходу долучилися студенти усіх курсів, а також наші друзі з Державного університету «Житомирська політехніка» та Галицького фахового коледжу імені Вячеслава Чорновола.

Вступне слово модератора зустрічі - Куцої Оксани Ігорівни

Поговорили про художній переклад, особливості перекладацького ринку, тонкощі роботи з іншомовними текстами та цікаві історії з практики Антоніни Олександрівни!

Студенти та викладачі слухають пані Антоніну

Організатор та модератор вебінару - Куца Оксана Ігорівна, технічний організатор - Чумак Галина Василівна.

Студент групи АУП-47
Дубінський Костянтин