З Днем працівників освіти, дорогі друзі!
З Днем працівників освіти,

дорогі друзі!

Дорогі друзі!

Напередодні нашого професійного свята хочеться наголосити, що усім нам дуже пощастило. Адже ТНПУ - концентрований осередок учительства, місце, де формується майбутнє української педагогіки. Місце, де панує культ мудрості, прагнення істини, жаги до науки, відповідальності, взаємної підтримки і взаємодопомоги.

Одна з важивих цінностей освітян - робота з юними, яка здатна кожному продовжити молодість. Наші студенти - активні, обдаровані, вмотивовані, наполегливі і успішні - наша найбільша гордість. Ви - найкращі!

"А найкращі з-поміж людей хай будуть учителями", - писав видатний педагог Ян Амос Коменський.

Непростим видалося наше сьогодення. Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий нещодавно наголосив, що зараз освіта є другою по важливості після оборони Батьківщини. Це складна, та, без перебільшення, велика і велична місія.

Тому у день професійного свята дякуємо усім, хто навчає, виховує, розвиває, тренує, формує практичні навички, розкриває фахові секрети, запалює в очах молоді вогники цікавості, відкриває нові таланти, вдосконалює майстерність!

Дякуємо професорсько-викладацькому складу ТНПУ, усім працівикам, нашим стейкхолдерам, студентам, випускникам, усім освітянам!

Дякуємо, що докладаєте зусиль і до оборони Вітчизни також. Тільки разом ми переможемо!

Щиросердечно бажаємо, щоб ваша віра в перемогу була непохитною і дієвою!

Хай міцніє у усьому світі авторитет українського вчительства! Днями двоє українських педагогів стали фіналістами світової премії для вчителів Gloabl Teacher Prize 2023Світова педагогічна спільнота має знати про нас - адже поза межами України навчаються зараз тисячі українських дітей.

Хай кожен день приносить радість і відкриває щось нове. Бажаємо бути сповненими сил та оптимізму! Міцного вам здоров'я, натхнення, гармонії! Хай щасливими будуть ваші родини, а щоденна праця приносить вагомі успіхи.

Хай у спілкуванні з молоддю народжуються нові ідеї і відкриваються нові перспективи їх втілення! Хай ваші учні будуть щирими і допитливими, працьовитими і вдячними! Нехай, перевершуючи своїх вчителів, вони ніколи не забувають про них!

Дуже символічно, що цьогоріч День працівників освіти та День захисників і захисниць України відзначаються одночасно - 1 жовтня.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям! Дякуємо ЗСУ!

Будьмо й надалі дужими і єдиними!

Слава Україні!

квіти