Студенти-журналісти першого курсу ТНПУ побували на екскурсії в пресовій агенції «Вільне життя плюс» (ФОТО)

Студенти-журналісти першого курсу ТНПУ

побували на екскурсії в пресовій агенції

«Вільне життя плюс»

У середу, 28 вересня 2023 року, студенти групи Ж-14 мали змогу побувати на екскурсії в пресовій агенції «Вільне життя плюс», яка відбулась у межах дисципліни "Журналістський фах: журналістська майстерність" (викладачі доц. Вільчинський О. К. та доц. Біла Н. В).

Захват студентів від інтер'єру

Олександр Казимирович ознайомлює студентів

Студентки розглядають газети

На студентів очікувала зустріч з головним редактором газети – Петром Федоришиним, під час якої майбутні журналісти довідались про деталі роботи у пресі, історію самої газети, а також мали можливість ознайомитись ближче з зовнішнім виглядом часописів. Крім того, студенти скористались шансом поставити запитання Петру Степановичу, адже неабияк цікаво було дізнатись й інші факти про діяльність газети.

Головний редактор газети - Федориши Петро Степанович

«Ми маємо понад двадцяти тисяч передплатників – ділиться головний редактор, – тому газета зберігає свою актуальність. Крім гострих проблем, люди вимагають порад, до того ж у різних сферах, а ми своєю чергою їх надаємо».

Варто зазначити, що окрім цікавої інформації, Петро Федоришин поділився порадами зі студентами: «В першу чергу – це грамотність й швидкість. Якщо можете не писати – не пишіть, адже замість вас писати ніхто не буде. Ви повинні бути зацікавленими у своїй роботі. Наступне, щоби я додав – обов’язково читайте, оскільки це збільшує словниковий запас, а для журналістів – це важливо. Останнє, на чому я наголошу – не розчаровуйтесь. Якщо ваш матеріал викинули – це не кінець, а лише початок».

Після закінчення зустрічі студенти-журналісти з дозволу головного редактора газети розглянули його кабінет, де ще краще візуально ознайомились з роботою у пресовій агенції.

Викладач Вільчинський О.К. з групою Ж-14

«Надзвичайно було цікаво дізнатись про структуру газети, тому ще раз переконалась, що обрала правильний шлях», – поділилась студентка групи Ж-14 Дар’я Герасименко.

«Сьогодні було неймовірно цікаво, а розповідь Петра Степановича надихнула мене щодо майбутнього написання статей», – додала студентка групи Ж-14 Магдич Софія.

Студентка першого курсу

спеціальності журналістика