Hollywood Party на кафедрі теорії та практики перекладу ТНПУ (ФОТО)

Hollywood Party на кафедрі

теорії та практики перекладу ТНПУ

26 вересня, з нагоди Дня перекладача та 20 річниці набору студентів на спеціальність «Переклад» на кафедрі теорії та практики перекладу відбулася святкова імпреза «Голлівудькі перекладачі»!

Святкові урочистості відбулися в актовій залі, де зібралися студенти та викладачі кафедри. Концерт розпочався зі знайомства з першокурсниками, яких цього року аж 75!

Викладачі та студенти спостерігають за презентаціями першокурсників

Глядачі також мали змогу переконатися в багатогранності та обдарованості наших студентів, зокрема Василенко Сніжана запалила залу танцювальним номером, Дарина Янчук та Каміла Борецька декламували власну поезію, а Вікторія Налисник, Зоряна Балко та Діана Музичко показали стендап-сценку про перекладачів.

Концерт був інтерактивним, тож родзинкою свята став перекладацький батл між студентами та викладачами. За підсумками чотирьох конкурсів перемогла дружба і всі учасники отримали призи на згадку.

Учасники студентсько-викладацького батлу

Учасники батлу розв'язують завдання

У пошуках правильної відповідності між перекладачем та його творінням

Організаторами заходу були студенти кафедрального активу «Social Media Club», наставник – Дзюбановська Інна Вікторівна.

Організатори свята - Social Media Club

Особливо вдячні за можливість святкувати захисникам та захисницям України, а найбільше – нашому Валерію Валерійовичу Панченку, який мужньо захищає нас від російського окупанта!

Зичимо йому та усім військовим ЗСУ здоровʼя, Божої опіки та найшвидшого повернення додому з перемогою!

Студент групи АУП-47

Дубінський Костянтин