ТНПУ поділився досвідом інтернаціоналізації на EAIE у рамках #ErasmusDays2023  (ФОТО)

ТНПУ поділився досвідом

інтернаціоналізації на EAIE

у рамках #ErasmusDays2023

У рамках тижня Erasmus+ 2023 відбувся вебінар EAIE 2023 Follow-Up Webinar for Ukrainian HEI “Boost Your Network and Share Your Internationalisation Experience at the EAIE conference”, організований Ганноверським університетом імені Ляйбніца та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні,
Професійною мережею менеджерів освіти та науки України (PNRM Ukraine) та Європейською асоціацією міжнародної освіти (EAIE).

Досвід ТНПУ на вебінарі представила провідний фахівець навчально-наукового центру проєктної та науково-технічної діяльності, асистент кафедри української мови та славістики Юлія Костюк.

Подія відбулася в рамках #ErasmusDays2023

Метою вебінару було інформувати представників українських ЗВО про найбільшу професійну подію в Європі на тему інтернаціоналізації вищої освіти – конференцію та виставку EAIE, у якій цьогоріч ТНПУ взяв участь уперше. Це стало можливим у рамках проєкту «Менеджмент інтернаціоналізації і німецько-української академічної співпраці 2022–2023 (МоI Ukraine)», організованому міжнародним відділом Ганноверського університету ім. Ляйбніца за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Федерального міністерства освіти і досліджень Німеччини (BMBF), програма «Підтримка інтернаціоналізації українських ЗВО».

Під час вебінару директорка відділу розвитку знань і науки Європейської асоціації міжнародної освіти Лора Рамблі розповіла, як стати доповідачем на EAIE і як ще можна співпрацювати з асоціацією.

Виступ Лори Рамблі Виступ Лори Рамблі

Учасники проєкту «Менеджмент інтернаціоналізації і німецько-української академічної співпраці 2022–2023 (МоI Ukraine)» поділилися основними результатами участі в EAIE Rotterdam і порадами з представлення власних установ на події такого рівня.

Навчально-науковий центр
проєктної