Факультет філології і журналістики ТНПУ мандрує (ФОТО)
Факультет філології

і журналістики ТНПУ мандрує

Відвідини Карпат для студентів та викладачів факультету філології і журналістики є вже доброю традицією, тож нещодавно, 14-15 жовтня, вкотре ми завітали у цей мальовничий край.

Мандрівка видалась неймовірною. Спершу підіймались на гору Пікуй - найвищу вершину Верховинського вододільного хребта, яка своєю красою привертає увагу туристів. Шлях пролягав через осінній ліс із джерелами кришталево чистої води та розлогу полонину. З вершини спостерігали захопливий краєвид на неозорі зелені верхівʼя та мальовничі скельні виходи.

Краєвид з вершини гори Пікуй

Наповнені враженнями помандрували у не менш розкішний куточок - Державний історико-культурний заповідник «Тустань». По-справжньому осіння погода сприяла магічній атмосфері, якою оповиті древні й могутні скелі.

Студенти та викладачі факультету біля підняжжя Тустані

Мали можливість прослухати історію про наскельну фортецю-град «Тустань» ХІII-ХVІ століть – унікальну пам’ятку природи та будівництва, яка не мала аналогів у Європі.

Важливі переговори в одному із залів музею Тустані

Заряджені силою й натхненням , готові до плідних навчальних буднів повернулись у Тернопіль, а спогади про яскравий відпочинок закарбували в памʼяті назавжди!

Голинська Марія
Чіпак Вікторія