Семінар-практикум від стейкголдерів  для здобувачів-аналітиків ТНПУ (ФОТО)

Семінар-практикум від стейкголдерів

для здобувачів-аналітиків ТНПУ

17 жовтня у ТНПУ відбувся семінар-практикум з методики аналітичної діяльності для здобувачів освітньої програми «Аналітика суспільних процесів» першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Стейкголдери Юрій Дейнека – начальник Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради та Віталій Захарчук – начальник відділу стратегічного планування та маркетигну міста провели для студентів семінар-практикум з організації аналітичних опитувань та інтерв’ювання.

На початку семінару стейкголдери ознайомили з методикою проведення опитувань та інтерв’ювання, а далі провели практичну роботу із здобувачами.

Стейкголдери розпочинають практикум з методики аналітичної роботи Стейкголдери розпочинають практикум з методики аналітичної роботи

Практична частина

Опановуємо методику

Вкінці було проведено аналіз та здійснено підсумки практичної роботи. На основі аналізу опитувань та інтерв’ю студенти розробили практичні рекомендації для покращення розвитку інфраструктури міста Тернополя.

Підбиття підсумків практикуму

Викладачі кафедри філософії та суспільних наук і здобувачі освітніх програм кафедри вдячні стейкголдерам за плідну співпрацю.

Стейкголдери, здобувачі та викладачі

Велика подяка нашим захисникам за можливість жити і працювати.

Слава ЗСУ!

Доц.Н.Морська