Навчальна екскурсія для студентів спеціальності 103 Науки про Землю (Ґрунтознавство, експертна оцінка земель та територіальне планування) ТНПУ (ФОТО)
Навчальна екскурсія для студентів
спеціальності 103 Науки про Землю
(Ґрунтознавство, експертна оцінка земель
та територіальне планування) ТНПУ

12 жовтня для студентів 1-4 курсів географічного факультету спеціальності 103 Науки про Землю (освітня програма «Ґрунтознавство, експертна оцінка земель та територіальне планування») була проведена навчальна екскурсія під керівництвом доцента кафедри географії України і туризму Івана Рудакевича.

Метою цієї екскурсії було ознайомлення студентів з цікавими природними та антропогенними об’єктами міста Тернополя, переважно в околицях університету. Основними локаціями навчальної екскурсії були переважно природні об’єкти на масиві «Дружба» та в парку «Сопільче». Зокрема, студенти ознайомилися з особливостями геологічної та геоморфологічної будови, гідрологічними характеристиками долини річки Серет.

У долині річки Серет.

У долині річки Серет

Прослухали розповідь про історію формування та зміни у розвитку міста Тернопіль протягом різних історичних періодів. Студентам були показані приклади як негативного, так і позитивного впливу діяльності людини на довкілля у межах житлового масиву та парку.

Біля джерела у парку Сопільче

Огляд водних обєктів у парку

Були оглянуті приклади рекультивації порушених земель та ревіталізації колишнього промислового простору. Отриману інформацію студенти зможуть використати як для вивчення окремих навчальних дисциплін чи наукової роботи, так і для подальшої практичної діяльності.

Доцент кафедри географії України і туризму
Іван Рудакевич

Авторка фото – студентка групи Ґр-41 Юлія Луків