Студентка ТНПУ імені В. Гнатюка - бронзова призерка міжнародного турніру з боксу (ФОТО)

Студентка ТНПУ імені В. Гнатюка -

бронзова призерка

міжнародного турніру з боксу

На початку жовтня в болгарському місті Албена відбулися Балканські ігри з боксу серед чоловіків та жінок. Ці змагання були альтернативними чемпіонату Європи (що проходив у Азербайджані), оскільки міжнародна федерація боксу допустила до участі в офіційних змаганнях росіян і білорусів, то європейська федерація провела альтернативний турнір «Кубок Балкан», де були представлені спортсмени 15 країн європейського союзу та збірної України.

На цьому турнірі, у складі національної збірної команди України свою майстерність продемонструвала магістрантка факультету фізичного виховання, майстер спорту України Каріна Вовк. Каріна здобула бронзову медаль у ваговій категорії до 63 кг серед жінок.

Контратакує Каріна Вовк (у червоній формі)

Каріна Вовк - бронзова призерка міжнародного турніру

З нагородами змагань

Наразі Каріна Вовк готується до чемпіонату України, що відбудеться у листопаді і є відбірковим на участь у літніх Олімпійських іграх, які наступного року пройдуть у Парижі.

Каріна Вовк (зверху крайня справа у складі збірної команди України

Вітаємо нашу студентку із високим результатом та бажаємо мирного неба, подальших здобутків у спорті і навчанні! Особлива подяка мужнім воїнам ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість готувати сильну молодь!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!