V Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього»  «ОСВІТА. НЕЗЛАМНІСТЬ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»
Крайовий форум освітян
«Освіта – енергія майбутнього»

«ОСВІТА. НЕЗЛАМНІСТЬ.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»

До  Крайового форум освітян «Освіта – енергія майбутнього» залишилося 4 дні!

Ювілейний, п’ятий, освітянський форум, який цьогоріч проходить під гаслом: «ОСВІТА. НЕЗЛАМНІСТЬ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ».

Уже 5 років поспіль Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка спільно з партнерами організовує крайові форуми освітян, які стали потужною інтелектуальною платформою обміну досвідом між освітянською спільнотою, органами державної влади, місцевого самоврядування, учнів, студентів та усіх зацікавлених осіб.

Цьогоріч, зважаючи на умови сьогодення, захід буде в онлайн-форматі.

У рамках форуму відбудеться презентація заступника Міністра освіти і науки України Михайла Винницького про ініціативи нової команди МОН щодо трансформації вищої освіти за участі ректорів закладів вищої освіти, робота панельних дискусій за напрямками.

Програма Форуму

10:00 – Вітальне слово ректора ТНПУ професора Богдана Буяка з початком роботи Крайового форуму.

10:20 – Вітальне слово представників МОН, НАПН, НАЗЯВО, місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування.

12:00 – 14:00 – Робота  проблемно-орієнтованих секцій:

1. Управління в сфері освіти;

2. Якість. Професіоналізм. Лідерство: Спроможність бути сильними.

14:00   Робота панельних дискусій за напрямками. Конкурси, майстер-класи, тренінги, круглі столи, презентації та ін.

Усі учасники форуму отримають сертифікати про підвищення кваліфікації,  згідно з Постановою КМУ №800 від 21.08.2019 р. «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» обсягом 6 академічних годин (0,2 ЄКТС).

Тематика форуму буде охоплювати широке коло питань, пов’язаних із роботою освітніх закладів під час війни: освітні втрати, цифровізація, психологічний супровід освітнього процесу, забезпечення права на освіту в умовах війни.

Оргкомітет