Лікарі-інтерни провели інтерактивний захід для студентів ТНПУ ЗМІ про нас

Лікарі-інтерни провели інтерактивний захід

для студентів ТНПУ

Днями в рамках Міжнародного дня психічного здоров’я на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка відбувся інтерактивний захід «Подорож до ментального здоров’я». Понад 120 студентів пройшли навчання та оволоділи навичками психологічної самодопомоги.

На заході лікарі-інтерни-психіатри Олег Кузів, Анастасія Лиса, Софія Тиш, Вікторія Драган, які навчаються на базі кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ТНМУ продемонстрували різні техніки боротьби зі стресом.

Здобуття нових знань та навичок зі збереження ментального здоров’я залишається важливим для кожного. Адже усі, хто пройшли такі навчання, у кризових ситуаціях можуть допомогти не лише собі, але й близьким.

Тернопільська липа