V Крайовий форум освітян у ТНПУ. Секція "Сучасні виклики шкільної географічної освіти України: тренди та проєкти" (ФОТО)
 V Крайовий форум освітян у ТНПУ

Секція "Сучасні виклики
шкільної географічної освіти України:
тренди та проєкти"

22 жовтня став початком чогось надзвичайного – V Крайового форуму освітян "Освіта – енергія майбутнього". Під гаслом "ОСВІТА. НЕЗЛАМНІСТЬ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГТИ", ця подія була організована Тернопільським національним педагогічним університетом ім. Володимира Гнатюка разом із співорганізаторами.

Кафедра географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка завжди брали активну участь в його роботі. На цьогорічному форумі ми презентували секцію «Сучасні виклики шкільної географічної освіти України: тренди та проєкти».

Секційне засідання модерувала завідувачка кафедри проф. Леся Заставецька, яка зазначила про складні завдання та виклики перед географічною наукою і відмітила необхідність і важливість таких зустрічей для підтримки колег та обміну досвідом.

Спікерами були:

Микола Федоруц, директор Тернопільського академічного ліцею "Українська гімназія" ім.І.Франка, поділився на нашому форумі своїм цінним досвідом щодо синхронного та асинхронного навчання на уроках географії. Він розкрив важливі аспекти цих методик, підкресливши їх переваги та особливості в контексті сучасної освіти.
Досвід Миколи Федоруця став корисним джерелом натхнення для всіх присутніх, а його знання та навички сприяють подальшому вдосконаленню шкільної географічної освіти в Україні. Такі обміни знаннями допомагають підвищити якість освіти та розвивати нові підходи до навчання учнів.

Спікер Микола Федоруц

Сергій Антонюк, вчитель географії та економіки ТЗОШ №19, на форумі розкрив важливі аспекти використання сучасних цифрових технологій на уроках географії. Його презентація стосувалася застосування інноваційних методів та інструментів для стимулювання інтересу учнів до вивчення географії.

Спікер Сергій Антонюк

Сергій Антонюк підкреслив важливість інноваційних підходів у навчанні та їхній позитивний вплив на мотивацію учнів до вивчення географії. Його презентація та майстер-клас стали невід'ємною частиною обміну досвідом на форумі та сприяють подальшому розвитку якісної географічної освіти в Україні.

Леся Заставецька та Наталія Таранова, викладачі ТНПУ, на форумі обговорили важливі сучасні тренди у шкільній географічній освіті. Це обговорення стало актуальним, оскільки географія – це предмет, який постійно змінюється та адаптується до вимог сучасного світу.

Спікери проф. Леся Заставецька та доц. Наталія Таранова

Любов Альтгайм, доцент ТНПУ, розкрила важливі аспекти географічного складника природничої освітньої галузі та його ціннісні орієнтири.

Спікер Люба Альтгальм
Спікер Любов Альтгальм

Робота у цій секції об'єднала вчителів, викладачів та студентів з різних регіонів України, включаючи Тернопільську, Львівську, Вінницьку, Івано-Франківську та Рівненську області.

Спікери та слухачі географічної секції

Всім учасникам секції – велике спасибі за неймовірно цікаве спілкування, ваш професіоналізм та позитивні емоції!
Нехай наші зусилля допомагають розвивати географічну освіту нашої країни!

Доц.Н.Таранова