Студенти факультету фізичного виховання ТНПУ стали призерами Чемпіонату України зі спортивного туризму! (ФОТО)

Студенти факультету
фізичного виховання ТНПУ
стали призерами Чемпіонату України

зі спортивного туризму!

3 12 по 15 жовтня 2023 р. в с. Черче Кам’янець-Подільського р-ну Хмельницької області відбувся Чемпіонат України зі спортивного туризму – пішохідного туризму (зв’язки). Студенти факультету фізичного виховання представляли Тернопільську область і змагалися на дистанціях «Крос-похід» та «Смуга перешкод».

Робота в зв'язці

На дистанції (Пелехатий Д.)

Пелехатий Денис, студент IV курсу, здобув три бронзові нагороди серед чоловічих зв'язок на дистанціях: «Крос-похід», «Смуга перешкод» та загальному заліку Чемпіонату України.

Підготовчі моменти (Бородай М.)

Бородай Максим, студент І курсу, завоював срібну нагороду серед чоловічих зв'язок на дистанції «Смуга перешкод».

Зв'язка на контрольному пункті

Вітаємо студентів з успішним виступом на Чемпіонаті України! Бажаємо нових спортивних перемог!

Доцент кафедри ТОМФВ
Надія ГРАБИК