V Крайовий форум освітян у ТНПУ. Секція «Новій українській школі – нова фізична культура» (ФОТО)
 V Крайовий форум освітян у ТНПУ

Секція «Новій українській школі –
нова фізична культура»

22 жовтня в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбувся ювілейний п’ятий Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього» цьогоріч форум пройшов під гаслом: «Освіта. Незламність. Разом до перемоги».

В рамках форуму колектив факультету фізичного виховання представив секційне засідання online-зустрічі за напрямком «Новій українській школі – нова фізична культура».

Загалом до участі у секції зареєструвалися понад 60 представників з закладів вищої, передвищої фахової і загальної середньої освіти з Тернополя, Кременця, Харкова, Вінниці і Чернівців.

Учасники
Учасники секційного засідання

Під час роботи секції з доповідями виступили:

Олена Сопотницька, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теоретичних основ та методики фізичного виховання, тренер волейбольної команди ТНПУ, яка представила освітню програму з предметної спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Ірина Ангелюк, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теоретичних основ та методики фізичного виховання, розкрила переваги і перспективи освітньої програми предметної спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура і спортивні танці) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Володимир Наумчук, завідувач кафедри теоретичних основ та методики фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент, представив освітню програму предметної спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) другого (магістерського) рівня вищої освіти та резюмував процес підготовки фахівця за освітніми рівнями даної спеціальності.

В.Наумчук
Виступ доц.В.Наумчука

Віктор Шандригось, декан факультету фізичного виховання ТНПУ, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту, майстер спорту України, розкрив питання організації позааудиторної роботи на факультеті фізичного виховання університету.

декан факультету фізичного виховання
Доповідь
декана факультету фізичного виховання

У заході взяли участь як працівники нашого закладу, так і запрошені гості. Приємно, що до активного обговорення долучилася і декан факультету фізичного виховання і спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор Інна АСАУЛЮК та стейкхолдер факультету фізичного виховання, директор Тернопільської СЗОШ № 10 Андрій ГАЗИЛИШИН.

З заключним словом виступив ректор ТНПУ, Богдан БУЯК, який позитивно відзначив роботу дружнього колективу факультету фізичного виховання, окреслив завдання та виклики педагогічної освіти в часи невизначеності та подякував учасникам секції за співпрацю.

Слово ректора ТНПУ проф.Б.Буяка

Дякуємо усім учасникам за активну участь, а мужнім воїнам ЗСУ за можливість проводити такі заходи і працювати на освітянській ниві!

Чекаємо зустрічі наступного року на шостому Крайовому форумі освітян!

Доц. В.І. Шандригось