На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ відбулася лекція/майстер-клас на тему «Духовні горизонти в професійному зростанні викладача/учителя»

На хіміко-біологічному факультеті ТНПУ

відбулася лекція/майстер-клас на тему

«Духовні горизонти в професійному зростанні

викладача/учителя»

24 жовтня 2023 р. в рамках Відкритого міжуніверситетського лекторію «Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти» та Програми професійного розвитку викладачів ТНПУ на хіміко-біологічному факультеті в онлайн форматі відбулася лекція/майстер-клас на тему «Духовні горизонти в професійному зростанні викладача/учителя».

Оголошення

Доповідач: Бак Вікторія Федорівна, вчитель Бахмутського НВК № 11, вчитель-методист, Відмінник освіти України, кандидат педагогічних наук, віце-президент Всеукраїнської асоціації Гуманної педагогіки, Рицар гуманної педагогіки. Зустріч організувала проф. Степанюк А.В.

З вітальним словом виступила перший проректор, доктор біологічних наук, професор Дробик Н.М.

Тема лекції об’єднала більше 100 викладачів, вчителів, здобувачів освіти (деякі приєднувались групами) різних регіонів України: Тернопільщини, Сумщини, Рівненщини, Волині, Львівщини, Херсонщини, Одещини. Результати заходу: поглиблення розуміння процесу духовного зростання вчителя/викладача; набуття досвіду формування світоглядних ідей у процесі викладання дисциплін природничої освітньої галузі.

План навчального заняття
План навчального заняття, яке презентувала Бак В.Ф.

Доповідачка на конкретних прикладах, використовуючи метод аналогії, продемонструвала як доцільно здійснювати інтеграцію природничо-наукових та гуманітарним (моральних) знань. Квінтесенцію заходу була постановка та тлумачення запитань: «Мозок людини – прообраз штучного інтелекту чи образ Всесвіту? Навіщо нам був потрібний цей урок?».

Використання методу аналогії в освітньому процесі

Запитання для обговорення «Мозок людини – прообраз штучного інтелекту чи образ Всесвіту Навіщо нам був потрібний цей урок»
Запитання для обговорення: «Мозок людини – прообраз штучного інтелекту чи образ Всесвіту? Навіщо нам був потрібний цей урок?»

Надзвичайно багато корисного та цікавого дізналися учасники дійства. Здобувачам освіти імпонувало те, що Вікторія Федорівна як стейкхолдер ОПП Середня освіта (Природничі науки) неодноразово була уже гостем нашого лекторію.

Отож, до нових цікавих і пізнавальних зустрічей!

Проф.А.В.Степанюк