Навчальна поїздка викладачів і студентів факультету  філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)
Навчальна поїздка

викладачів і студентів факультету

філології і журналістики ТНПУ

Учора, 24 жовтня, у рамках святкування тижня кафедри української мови та славістики, відбулася навчальна поїздка викладачів та студентів за маршрутом Тернопіль – Хотин - Кам`янець-Подільський. Участь у поїздці взяли викладачі кафедри української мови та славістики (доц. Гайда О. М., доц. Заваринська І. Ф., викл. Вишневська Г. Б., асист. Войнова М. В., асист. Марковська М. В.) та студенти першого і другого курсів полонійного відділення факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Хотинська фортеця – одна з найцікавіших історичних пам`яток України. Збудована упродовж ХІІІ-XIV століть, фортеця має яскраву багатовікову історію. Упродовж століть ця споруда була однією з наймогутніших твердинь у Східній Європі.

Студенти та викладачі кафедри української мови та славістики відвідали Хотинську фортецю

Під час відвідин Хотинської фортеці

Не менш цікавим місцем для студентів виявився і Старий Замок у Кам’янці-Подільському. Розташований на острові, оточеному мальовничими Дністровськими каньйонами, Кам`янецький замок справляє незабутнє враження. І власне замок, і саме місто багаті на яскраві історії та місця.

Під час екскурсії Кам`янецьким замком

Собор святих Петра і Павла у Кам`янці

Викладачі кафедри української мови та славістики відвідами Кам`янецький замок

Щиро дякуємо організаторам поїздки – доценту Гайді Ользі Мирославівні та асистенту Войновій Марині Вікторівні – за незабутню подорож та величезну кількість позитивних емоцій та яскравих вражень.

Старший лаборант
кафедри української мови