Святкова імпреза «О слово рідне, хто без тебе я?» в ТНПУ (ФОТО)

Святкова імпреза

«О слово рідне, хто без тебе я?» в ТНПУ

31 жовтня на факультеті філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася святкова імпреза «О слово рідне, хто без тебе я?», присвячена Дню української писемності і мови.  Підготували та провели захід студенти групи СОУМ-21 під керівництвом свого куратора -  доцента кафедри української мови та славістики  Бабій Ірини Михайлівни.

Гостями заходу були студенти факультету філології і журналістики та викладацький колектив кафедри української мови та славістики. Окрім студентів, глядачами імпрези також були учні дев`ятих класів Тернопільської загальноосвітньої школи №5, які відвідали наш університет разом із учителем української мови і літератури, випускницею філологічного факультету ТНПУ Гуцул Зоряною Богданівною.  З вітальним словом виступила декан факультету філології і журналістики Тетяна Пилипівна Вільчинська. Вона розповіла усім присутнім історію виникнення свята, згадала про традиції факультету, про цікаве студентське життя, а також про напрями професійної підготовки на факультеті.

Учасниками заходу стали учні ТЗОШ№

Учасниками заходу стали учні ТЗОШ№5

До відзначення Дня писемності долучилися працівники Наукової бібліотеки ТНПУ, які виступили з презентацію про важливість збереження та розвитку української мови.

До проведення святкової імпрези долучилися працівники Наукової бібліотеки ТНПУ

Яскравою частиною заходу були музичні номери студенток СОУМ-21, а також колективне виконання пісні «Червона рута» усіма учасниками та гостями свята.

Яскравим моментом заходу був музичний номер студентки СОУМ-21

Традиційне спільне фото після завершення заходу

Висловлюємо щиру подяку організатору свята та профорієнтаційної зустрічі доценту Бабій Ірині Михайлівні, зичимо творчої наснаги та нових звершень.

Кафедра української мови та славістики