Психологічні тренінги для першокурсників ТНПУ (ФОТО)

Психологічні тренінги

для першокурсників ТНПУ

1 листопада під керівництвом асистента кафедри психології розвитку та консультування, практичної психологині О. Я. Логвись та за ініціативою куратора групи АУП-15, доцента кафедри теорії і практики перекладу М.І. Караневич було проведено психологічний тренінг. Першокурсники взяли участь у занятті на тему «Згуртованість групи». Тренінг підготували і провели студенти спеціальності «Психологія бізнесу та управління» факультету педагогіки і психології в рамках виробничої практики – Каріна Гулянська та Олена Комісарчук.

АУП-15 з куратором групи в очікуванні нового колективного досвіду

Організація командної роботи

Учасники тренінгу виконують завдання

Для розвитку навичок ефективної командної взаємодії студенти виконали низку вправ, після чого були залучені до обговорення та рефлексії. На занятті панувала невимушена атмосфера, що сприяла емоційно-психологічному зближенню учасників та усвідомленню своєї ролі у групі. Дякуємо усім долученим до заходу, адже важливість неформальних зв’язків для комфортного психологічного клімату в студентському колективі важко переоцінити.

Задоволені продуктивною спільною діяльністю студенти

А ось як відгукуються про захід студенти групи АУП-15:

Соломія Зелінська: «Сьогоднішній тренінг показав мені інші сторони моїх одногрупників , дав змогу дізнатися більше про них. Я рада, що змогла взяти в ньому участь».

Аліна Кривик: «Захід був дуже цікавим. Тренінг допоміг нам стати ближчими. Ми чудово провели час разом».

Соломія Дзюба: «Завдяки заходу ми  поринули у дружню атмосферу та провели час з користю. Наша група надалі би хотіла брати активну участь у різноманітних тренінгах)».

Заряджені позитивом після тренінгу

Доцент кафедри теорії і практики перекладу
Мар’яна Караневич