Програма наукових візитів до США для викладачів ТНПУ

Програма наукових візитів до США

для викладачів ТНПУ

Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культури, Офіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти раді оголосити про відкриття анкети для участі в програмі «BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів».

«BridgeUSА: Програма обмінів для українських викладачів» сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць.

У конкурсі можуть брати участь викладачі з таких академічних галузей: сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та досліджень миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка, містобудування.

«BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів» передбачає візити учасників до університетів США тривалістю 1 місяць, під час якого українські викладачі та викладачки зможуть здійснювати наукові дослідження, спостерігати за проведенням занять з їхньої дисципліни, розробляти нові курси чи матеріали до курсів, проводити презентації та лекції, досліджувати адміністративні політики та академічну культуру університетів США, а також відвідувати конференції з тематики їхніх академічних галузей. Більшість українських викладачів здійснюватимуть візити впродовж осіннього семестру 2024 року, в окремих випадках навесні чи влітку 2024 року.

Кінцевий термін подання анкети — 29 грудня 2023 року. Анкету для участі в конкурсі можна заповнити за посиланням: https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP

Дізнатися детальніше про програму, умови участі та критерії відбору на сайті програми: https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/

Навчально-науковий центр проєктної
та науково-технічної діяльності ТНПУ