Відкривай майбутнє з географією: профорієнтаційні події кафедри географії та методики її навчання ТНПУ (ФОТО)

Відкривай майбутнє з географією:

профорієнтаційні події кафедри географії

та методики її навчання ТНПУ

2 листопада 2023 року викладачами кафедри географії та методики її навчання (доцентом Наталією Тарановою та викладачем Оксаною Семеген) Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка була проведена профорієнтаційна робота для учнів 10-А класу Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №7.

Гасло, яке надає силу та віру у майбутнє - ВІВАТ ОСВІТНІМ БАЙРАКТАРАМ!

Під час нашої зустріч, мали можливість розповісти про наш географічний факультет та можливості навчання, а також продемонстрували презентаційні матеріали, які розкривають інформацію про спеціальності, доступні для обрання. Роздано буклети з QR-кодами де міститься вся необхідна інформація, щоб учні мали змогу глибше ознайомитися з можливостями, які відкриваються перед ними.

Учасники уважно переглядають презентацію і поглиблюють свої знання

Миті, які надихають та об'єднують

Найкращі миті з неймовірними учасниками нашої зустрічі

Наша основна мета полягала у наданні практичних порад та рекомендацій щодо правил прийому, переваг навчання на географічному факультеті, а також можливостей працевлаштування після завершення навчання.

Пам’ятна світлина доц. Н Таранової та викл. О. Семеген

Пам’ятна світлина доц. Н. Таранової та викл. О. Семеген

Запрошуємо учнів вступати до Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на географічний факультет і відкривати нові горизонти з нами!

Викладачі кафедри висловлюють щиру подяку соціальному педагогу Людмилі Днись за теплий прийом та важливу підтримку у організації нашої зустрічі.

Доцент кафедри географії

та методики її навчання