На факультеті філології і журналістики ТНПУ відбулася звітна конференція «Педагогічна практика-23» (ФОТО)
На факультеті філології і журналістики ТНПУ

відбулася звітна конференція

«Педагогічна практика-23»

2 листопада на факультеті філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася звітна конференція «Педагогічна практика-23». Підготували та провели захід керівники практики, викладачі кафедри української мови та славістики Галина Вишневська та Ірина Заваринська.

Захід розпочала декан факультету філології та журналістики, доктор філологічних наук, професор Тетяна Пилипівна Вільчинська привітала присутніх із успішним закінченням практики, висловивши переконання, що більшість залишиться працювати у школі, гідно впроваджуватиме новітні освітні технології на уроках української мови та літератури.

Декан факультету філології і журналістики Вільчинська Т. П. привітала присутніх із успішним закінченням практики та нагородила переможницю конкурсу Найкращий юний вчитель року

Декан факультету філології і журналістики Вільчинська Т. П. привітала присутніх із успішним закінченням практики та нагородила переможницю конкурсу "Найкращий юний вчитель року"

Переможниця конкурсу Кращий юний вчитель року Софію Кріль

Переможниця конкурсу "Найкращий юний вчитель року" Софія Кріль

Голова профкому та завідувач практик університету Іван Григорович Каплун, привітавши практикантів із важливим етапом у житті кожного студента, відзначив, що вони помітно змінились за час практики, подорослішали, стали впевненими у собі.

З вітальним словом на звітній конференції виступив голова профкому та завідувач практик університету Іван Григорович Каплун

Учасниками заходу були і студенти-практиканти факультету філології і журналістики, котрі звернулись із словами подяки до керівників та присутніх, продемонстрували невеличкі фільми про хід практик у школах, цікавинки з уроків, нестандартні методи, виховну роботу та багато іншого.

Окрім студентів, гостями також були учні п’ятих класів Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-правовий ліцей №2» Литвин Катерина та Пронишин Аліна, котрі своїми проникливими поезіями запропонували підтримати Софію Кріль і Тетяну Флисник.

Учениці Тернопільського ліцею № 21 – спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети Лілія Герелиця, Марія Дмитрів, Антоніна Мазурова, котрі відвідали захід разом із викладачем Світланою Гайдою, привітавши учасників, подарували кілька музичних композицій, зачарувавши увесь зал. Гості так щиро підтримували Христину Масло та Наталію Семчишин.

Фото на заставці - Учні Тернопільського ліцею №21 подарували присутнім кілька музичних композицій

Вітальні слова прозвучали і від викладачів-методистів кафедр факультету, котрі завітали на творчий звіт.

Учасниками заходу також були викладачі та методисти факультету

Також підбили підсумки конкурсу «Кращий юний вчитель року», який тривав увесь період практики у FB-групі «ЛінгВістка_ТНПУ». Учасницями стали студентки, котрі поширили там свій досвід (Казьмір Віта, Григорчук Настя, Софія Кріль, Наталія Семчишин, Мар’яна Мартинів, Христина Лотоцька, Ількова Анастасія). Переможницею обрано Софію Кріль, котрій вручено нагороди та солодкі компліменти учасницям.

Студенти-практиканти разом з керівниками практики та викладачами-методистами

Викладач кафедри української мови та славістики
Галина Вишневська