Опитування для створення бази даних молодих науковців ТНПУ

Опитування для створення бази даних

молодих науковців ТНПУ

Рада молодих вчених ТНПУ запрошує пройти опитування для оптимізації роботи молодих науковців в університеті. Ваші відповіді допоможуть нам краще зрозуміти можливості і потреби молодих учених із різних факультетів, а також поширювати найбільш релевантні пропозиції для Вашої наукової, проєктної та громадської діяльності.

Нагадуємо, що згідно з чинним законодавством, молодими ученими вважають науковців віком до 35 років включно, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, і науковців віком до 40 років включно, які навчаються в докторантурі або мають науковий ступінь доктора наук.

Форму необхідно заповнити до 10 листопада за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTwa1fekgsu8QhawfpqnSLbEA91crvwSNYSE44JMOOk1AyWw/viewform?usp=sf_link. Заповнення займе приблизно 15 хвилин.

Заступниця голови РМВ ТНПУ,

доктор філософії Юлія Костюк