Зустріч із сучасними поетами на факультеті   філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Зустріч із сучасними поетами

на факультеті
філології і журналістики ТНПУ

На факультеті філології і журналістики тривають заходи, присвячені Тижню кафедри української мови та славістики. Нещодавно тут відбулася мистецька зустріч, гостями якої стали сучасна українська поетеса, випускниця факультету філології ТНПУ Надія Куц-Тарасюк та Віктор Насипаний, у минулому – також випускник філологічного факультету нашого університету, а зараз – автор веселих гуморесок для дітей та чудової лірики.

Організатор заходу - доктор філологічних наук, професор, декан факультету філології і журналістики Вільчинська Тетяна Пилипівна, - щиро привітала учасників та гостей зустрічі, серед яких були викладачі кафедри української мови та славістики і кафедри журналістики, а також безліч студентів, які із захопленням та цікавістю слухали розповіді митців слова про їхнє життя та творчість.

Викладачі кафедри української мови та славістики під час мистецької зустрічі

Гості заходу - поетеса Марія Куц-Тарасюк та письменник Віктор Насипаний
Гості заходу - поетеса Надія Куц-Тарасюк та письменник Віктор Насипаний

До зустрічі також доєдналися викладачі кафедри журналістики і студенти факультету філології і журналістики ТНПУ

Яскравим моментом зустрічі була декламація авторських поезій Надією Куц-Тарасюк, яка є справжньою майстринею пейзажної лірики, та зачитування гуморесок Віктора Насипаного, які викликали щирий сміх усіх присутніх.

Дуже дякуємо організатору зустрічі Вільчинській Тетяні Пилипівні, а нашим гостям зичимо натхнення та нових творчих звершень.

Кафедра української мови та славістики