Вечір музики у виконанні естрадно-симфонічного оркестру ТНПУ (ФОТО)

Вечір музики у виконанні

естрадно-симфонічного оркестру ТНПУ

Урочистості з нагоди 30-річчя факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка продовжили вчора, 2 листопада. Музичну естафету перейняв естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом диригента Степана Буранича.

У наповненій глядачами актовій залі ТНПУ не вщухали овації. Час прекрасного та миті насолоди огорнули слухачів. Кожен насолоджувався варіативністю симфонічної та оперної музики, українськими піснями та музикою відомих композиторів.

Естрадно-симфонічний оркестр ТНПУ

Першою у виконанні естрадно-симфонічного оркестру ТНПУ була увертюра до опери «Чорноморці» видатного українського композитора Миколи Лисенка.

Бандура. Одне слово та скільки відчуттів. Це унікальний музичний інструмент, який багатострунням відображає колорит української пісні. Бандуристка Софія Пронь подарувала глядачам камерну сюїту композиторки Оксани Герасименко, у творах якої органічно поєднанні національна самобутність, виконавська традиція та надбання європейської інструментальної культури.

Мар’на Николин заспівала пісню «Шуміла ліщина» в обробці композитора-епохи, фольклориста-натхненника Мирослава Скорика.

З музичного доробку Олександра Саратського прозвучали «Коломийки» у виконанні естрадно-симфонічного оркестру.

Ще здавна пісню «Черемшина» помилково називають народною та насправді – це авторська робота поета Миколи Юрійчука та композитора Василя Михайлюка. Світлана Карчевська подарувала її глядачам у залі.

Декламування поезії у виконанні Діани Вигузової

Діана Вигузова розбавила мистецький захід декламуванням поезії «До кохання залишилось 3 листопада» Алли Жаборик та «Двійник» Дмитра Павличка.

Христина Цабан заспівала «Цвіте терен» Олександра Сарацького. Баяніст Петро Пісяк під супровід естрадно-симфонічного оркестру виконав «Танго для Клод» Річарда Гальна.

Сопілка – символ української фольклорної культури, а на факультеті мистецтв нею вправно володіє Віталій Бобровський. У його виконанні прозвучала композиція Мирослава Скорика «У народному стилі».

Соліст Микола Підколодний виконав твір «Ватра» Володимира Матвійчука.

Слова вдячності та захоплення від ректора університету Богдана Буяка

Ректор університету Богдан Буяк підсумував професійність кожного артиста на сцені, процитувавши рядками поезії, яку прослухали у виконанні Діани Вигузової: «Хочеться втопити серце та монети у воду, щоб повернутися сюди знову».

Мистецтво пробуджує найпотаємніші почуття, про які важко сказати словами, однак це майстерно вдалося втілити ведучій концерту Уляні Шерстій.

Колектив факультету мистецтв
На завершення концерту глядачі прослухали твір Олександа Сарацького «От Києва до Лубен» у виконанні естрадно-симфонічного оркестру.

Гості свята

Виступ естрадно-симфонічного оркестру подарував незабутні емоції щирим поціновувачам якісної музики.

Христина Надала