У ТНПУ відбудеться VI Міжнародна науково-практична конференція «Франкофонія в умовах глобалізації і полікультурності світу»

У ТНПУ відбудеться VI Міжнародна

науково-практична конференція

«Франкофонія в умовах глобалізації

і полікультурності світу»

16-17 травня 2024 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбудеться VІ Міжнародна науково-практична конференція «Франкофонія в умовах глобалізації і полікультурності світу».

Організатори конференції:

- факультет іноземних мов ТНПУ;

- кафедра романо-германської філології;

- Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія;

- Університет Мармара (м. Стамбул, Туреччина);

- Краківський католицький університет Івана Павла ІІ (м.Краків, Польща);

- Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ (м.Люблін, Польща);

- Університет Яна Кохановського (м.Кельце, Польща);

- Федерація «Обмін Франція-Україна»;

- Спілка літературознавців Німеччини.

До участі у конференції запрошуються викладачі вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти, вчителі, аспіранти та здобувачі вищої освіти у галузі германістики, романістики, славістики, методики викладання іноземних мов та перекладознавства.

Інформаційний лист:
частина 1
частина 2
частина 3

У зв'язку із запровадженням воєнного стану на території України участь у конференції може бути очною або заочною (у дистанційній формі) із використанням відеозв’язку Zoom.

За результатами конференції всі учасники отримають електронний збірник матеріалів конференції та сертифікат учасника конференції загальною кількістю 6 годин (0,2 кр) (як форма підвищення кваліфікації  педагогічних та науково-педагогічних працівників згідно з постановою Кабінету міністрів України від 21 серпня 2019 р. №800).

Будемо раді зустрічі з Вами на нашій конференції!

кафедра романо-германської філології
факультету іноземних мов ТНПУ