«То була дивовижна зоря…» - ювілейний вечір студентів спеціальності «Початкова освіта» ТНПУ з нагоди 210-річчя Тараса Шевченка (ФОТО)
 «То була дивовижна зоря…» -
ювілейний вечір студентів
спеціальності «Початкова освіта» ТНПУ
з нагоди 210-річчя Тараса Шевченка

«То була дивовижна зоря…»

Такою цитатою з поезії лауреата Шевченківської премії Євгена Сверстюка студенти 2 курсу спеціальності «Початкова освіта» назвали свій ювілейний вечір з нагоди 210-річчя Тараса Шевченка.

Життєтворчість українського генія студенти перепрочитали цілком по-новому. Увазі присутніх були представлені менш відомі і читані твори великого поета (у творенні сценарію учасникам ювілею активно допомагала викладач кафедри філологічних дисциплін початкової і дошкільної освіти доц. Куца Л.П.).

Студенти-другокурсники знають, що Т.Шевченка треба слухати серцем

Ведучі Вікторія Вегера (ПО-22) і Юлія Романюк (ПО-23) - талановиті модератори

В.о. декана факультету Зоряна Михайлівна Адамська задоволена декламуванням своїх студентів

Цілком новаторським постав музичний супровід ювілейного вечора – звучали кращі музичні композиції лауреатів Шевченківської премії у сфері музичного мистецтва (у цьому студенти завдячують натхненній допомозі викладача Петрици Ю.І.).

Поезія Тараса Шевченка зближує всіх

Ювілейний вечір Т. Шевченка надихнув присутніх до глибшого пізнання творчості нашого Генія.

Кафедра філологічних дисциплін
початкової та дошкільної освіти