Науково-методичний семінар “Ключові компетентності випускника Нової української школи та внесок природничих предметів у їх формування” в ТНПУ (ФОТО)

Науково-методичний семінар

“Ключові компетентності випускника

Нової української школи

та внесок природничих предметів

у їх формування” в ТНПУ

14 березня 2024 року в форматі офлайн/онлайн на базі фізико-математичного факультету відбувся науково-методичний міжкафедральний семінар «“Ключові компетентності випускника Нової української школи та внесок природничих предметів у їх формування”, організований кафедрою фізики та методики її навчання.

Основним доповідачем був ГОЛОВКО Микола Васильович – доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з наукової роботи Інституту педагогіки НАПН України, м.Київ.

Момент доповіді Головка Миколи Васильовича

Під час роботи семінару було розглянуто:

• питання удосконалення понятійно-термінологічного апарату проблеми компетентнісно орієнтованого навчання;

• сучасні наукові тренди щодо реалізації компетенісного підходу в змісті предметів природничої галузі, підручниках та освітньому процесі Нової української школи.

До участі в роботі семінару в форматі офлайн/онлайн долучилось понад 70 учасників, серед яких були представники науково-педагогічних колективів фізико-математичного та хіміко-біологічного факультетів, здобувачі освіти та випускники цих факультетів,  вчителі-практики, методисти, стейкхолдери освітніх програм, роботодавці.

Учасники конференції

Учасники семінару

Учасники у форматі онайн

Також в рамках семінару було обговорено проєкт професійного стандарту вчителя закладу загальної середньої освіти та викладача закладу вищої освіти.

Обговорення проєктів

Завідувач кафедри фізики