ЗМІ про нас. Триває співпраця ТНПУ ім.В.Гнатюка та КУТОР «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області» (ФОТО) ЗМІ про нас

Триває співпраця ТНПУ ім.В.Гнатюка
та КУТОР «Центр аналітично-методичного
та матеріально-технічного
забезпечення розвитку
освітніх закладів області»

4 березня 2024 року на кафедрі психології Тернопільського національного педагогічного університеті імені Володимира Гнатюка відбулося Планове засідання Програмної ради освітньо-професійної програми «Психологія бізнесу і управління» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти за участі гарантів освітніх програм,  викладачів кафедри, здобувачів вищої освіти та зовнішніх стейкхолдерів, - інформує Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області.

Модератором зустрічі виступила гарант ОПП «Психологія бізнесу і управління» магістерського рівня вищої освіти, завідувач кафедри психології Марина Орап, яка вміло організувала обговорення шляхів і способів удосконалення навчального процесу бакалаврів і магістрів – майбутніх психологів бізнесу і управління.

Під час обговорення стейкхолдер освітньої програми, директорка КУТОР «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області» Тетяна Четвертак відзначила, що викладачі кафедри приділяють велику увагу як професійному становленню, так і особистісному розвитку студентів-психологів, що надзвичайно важливо особливо в умовах сьогодення.

Окрім того, під час засідання окреслили шляхи подальшої співпраці, обговорили особливості підготовки майбутніх психологів, внесли доречні пропозиції стосовно організації та завдань практики студентів.

Ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Богдан БУЯК відзначив подякою університету стейкхолдерів за активну участь в організації освітнього процесу.

Разом робимо усе, щоб освітній процес в  області був цікавим та ефективним!