ТНПУ запрошує на Міжнародну науково-практичну конференцію «Тернопільські біологічні читання – TERNOPIL BIOSCIENCE – 2024» (ФОТО)
ТНПУ запрошує на Міжнародну

науково-практичну конференцію

«Тернопільські біологічні читання –

TERNOPIL BIOSCIENCE – 2024»

Вельмишановні колеги, організаційний комітет Міжнародної науково-практичної конференції «Тернопільські біологічні читання – TERNOPIL BIOSCIENCE – 2024» щиросердечно запрошує Вас до участі у роботі конференції, представленні своїх наукових здобутків, ознайомленні з науковими результатами колег, до обговорень актуальних наукових проблем та конструктивних рішень щодо науково-методичного майбутнього нашої професії.

Конференція, присвячена пам’яті та 95-річчю від дня народження відомого вченого-фізіолога, мікробіолога і популяризатора науки, професора Кузьми Миколайовича Векірчика, відбудеться 18-19 квітня 2024 р. на базі хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Векірчик Кузьма Миколайович

Векірчик
Кузьма Миколайович, знаний мікробіолог,
фізіолог рослин,

15.09.1929 р. —

03.11.2009 р.

Конференція проходитиме у змішаному форматі.

Кожен учасник отримає сертифікат про участь та електронний збірник.

Для участі у конференції необхідно заповнити заявку за допомогою Google форми https://forms.gle/EFPHurwjMPvtor4Q7 та надіслати матеріали доповідей до 31 березня 2024 року на адресу biosciences@chem-bio.com.ua.

Уся необхідна інформація зазначена в інформаційному листі (українською та англійською мовами).

Information List

Оргкомітет