Студенти-практиканти ТНПУ ОП 014.07 «Середня освіта (Географія)» активно долучалися до святкування Шевченківських днів (ФОТО)

Студенти-практиканти ТНПУ

ОП 014.07 «Середня освіта (Географія)»

активно долучалися до святкування

Шевченківських днів

Впродовж минулого тижня студенти-практиканти ТНПУ ОП 014.07 «Середня освіта (Географія)» не тільки проводили всі уроки географії у своїх класах та активно долучалися до святкування Шевченківських днів, але і організовували та проводили їх самі.

У
Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 імені Володимира Левицького захід-квест до дня народження Тараса Шевченка провела Вікторія Грицюк.

Захід-квест проводить Вікторія Грицюк

Один із етапів квесту

У Тернопільській спеціалізовані школі І-ІІІ ступенів № 5 із поглибленим вивченням іноземних мов виховний захід до дня народження Тараса Шевченка на тему “Мандрівка шляхами Тараса Шевченка” підготувала і провела Черній Олександра.

Спільне фото після заходу Олександри Черній

Виховну годину у 6-В класі Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 до Шевченківських днів підготувала Фоменко Олександра. Однак повністю завершити її завадила повітряна тривога.

Після заходу Олександри Фоменко

Всі заходи супроводжував змістовний відеоматеріал про Тараса Шевченка, а різноманітність вишиванок милувала очі.

Активність учнів на заході

Пишаємося нашими студентами і дякуємо учням і педагогічним працівникам закладів освіти, які допомагають їм у їхніх починаннях. У нас надійне майбутнє!

Все буде Україна!

Старший методист практики та методист із географії:

Альтгайм Любов Богданівна,

кандидат географічних наук,

доцент кафедри географії та методики її навчання