Географічний факультет ТНПУ провів Всеукраїнський науково-практичний семінар з питань світоглядної ролі географії (ФОТО)

Географічний факультет ТНПУ
провів

Всеукраїнський науково-практичний семінар

з питань світоглядної ролі географії

11 березня 2024 року з ініціативи географічного факультету та Центру євроінтеграційних студій та комунікацій Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Світоглядна роль географії: простір, людина, інформація».

Після вступного вітального слова ректора університету Богдана Буяка, основним спікерами семінару були декан географічного факультету Київського національного університету ім.Т.Шевченка Сергій Запотоцький, проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Херсонського державного університету Дар’я Мальчикова, завідувач кафедри економічної та соціальної географії Київського національного університету ім. Т. Шевченка, голова Асоціації географів-суспільників України Костянтин Мезенцев, декан факультету біології, географії та екології Херсонського державного університету Ігор Пилипенко, декан географічного факультету Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича Мирослав Заячук, заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Ігор Вітенко, завідувач кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка Любомир Царик, професор кафедри географії та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Мирослав Сивий, декан географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка Андрій Кузишин.

Відкриття семінару

Доповідь проф. Сергія Запотоцького

Аудиторія учасників Аудиторія учасників

Фінальне фото

Програма семінару

Доповіді та обговорення торкалися питань географічної освіти та науки в умовах війни, місця географічної освіти з позиції узгодження національної та міжнародної класифікації освіти, ролі географії у реалізації третьої місії університетів та залучення громад до просторового планування, а також питань компетентністного підходу у плануванні розвитку територіальних громад і фахової колаборації центрів географічної освіти України.

Також гості нашого університету мали можливість ознайомитися з експозицією геологічного музею та побувати на екскурсії в історичній частині міста.

Географічний факультет ТНПУ та Центр євроінтеграційних студій та комунікацій вдячні учасникам Семінару за активність та участь!

Інна Поплавська,

доцент кафедри географії України і туризму