ЗМІ про нас. Професорка кафедри психології ТНПУ спілкувалася з ліцеїстами про особливості взаємин ЗМІ про нас

Професорка кафедри психології ТНПУ

спілкувалася з ліцеїстами

про особливості взаємин

Підлітковий вік - це період інтенсивних змін, які часто супроводжуються складнощами у взаєминах з однолітками та виявленням самостійності. У цей час особливо важливо розмовляти з фахівцем, який допоможе зрозуміти власні емоції та знайти способи їх ефективної регуляції. Таким експертом для 8-Б (кл.кер. Горішна Г.М.) була Савелюк Наталія Михайлівна - докторка психологічних наук, професорка кафедри психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка; сертифікована тренерка у психодрамі; голова національного журі МАН у секції "Психологія".

Найважливішою темою були методи маніпуляцій між однолітками та способи їх уникнення. Психолог допомогла розпізнати такі методи та навчила уникати конфліктів, зберігаючи власну автономію та гідність.

Ліцеїсти вчилися способів правильної побудови взаємин з ровесниками та виявлення червоних прапорців токсичних стосунків, розпізнавали елементи обману, визначали, які поведінкові фактори на це вказують. Працювали з картками, що сприяли розумінню себе як особистості.

Підліток, який знає, на що звертати увагу, може уникнути багатьох неприємностей.

Щиро дякуємо Наталії Михайлівні за співпрацю.

Тернопільський академічний ліцей
"Українська гімназія" ім.І.Франка