Семінар з німецьким професором Альбертом Бушем у ТНПУ (ФОТО)

Семінар з німецьким професором

Альбертом Бушем у ТНПУ

Онлайн-зустрічі студентів кафедри німецької філології та методики навчання німецької мови ТНПУ з професором германістики Геттінгенського університету Альбертом Бушем, організовані професором кафедри Дребетом Віктором Васильовичем, стають вже невід’ємною частиною навчального процесу.

Цього разу 12-го березня 2024 року для студентів груп СОНМ-31 і СОНМ-41 німецького відділення факультету іноземних мов проведено семінар на тему «Рекламна комунікація».

Цікавим є виклад матеріалу про використання мови міміки у рекламній комунікації

Студенти разом з професором В.В. Дребетом ознайомлюються з презентаційними матеріалами

Після висвітлення найголовніших теоретичних аспектів щодо засобів створення реклами учасники почали практично опрацьовувати та обговорювати презентаційні матеріали.

Студенти поринули у світ презентації семінарських матеріалів

У ході жвавого обговорення учасники дискусії могли висловити свої думки та проаналізувати найважливіші лінгвостилістичні особливості, характерні для мови рекламної комунікації.

Професор Альберт Буш вдало поєднав рекламну тематику, спрямовану на завоювання клієнта для успішного продажу товару, з тематикою політичної пропаганди, якою послуговуються політики для досягнення своїх цілей.

Подібні зустрічі мотивують студентів до вивчення німецької мови, що є запорукою розвитку фахової компетенції майбутніх спеціалістів. У результаті хороші фахівці отримують гарні шанси зреалізувати себе у своїй подальшій професій діяльності на ринку праці.

Студенти СОНМ-31 і СОНМ-41,

доктор філологічних наук,

професор кафедри німецької філології

та методики навчання німецької мови