Засідання ректорату ТНПУ щодо стану та перспектив електронного (дистанційного) навчання в університеті
Засідання ректорату ТНПУ
щодо стану та перспектив
електронного (дистанційного) навчання
в університеті
На засіданні ректорату ТНПУ обговорили ефективність електронного(дистанційного) навчання. Керівник відділу дистанційного навчання Навчально-наукового центру організації освітнього процесу Валерій Габрусєв представив аналіз поточної ситуації та озвучив перспективи його удосконалення.
У виступі Валерія Габрусєва йшлося про питання якості контенту, технічної підтримки, залучення студентів та викладачів, а також можливості розвитку платформи для поліпшення взаємодії. Він акцентував увагу на подальшому зростанні ефективності та доступності електронного навчання в університеті.

Йшлося також про постійне удосконалення процесу електронного навчання, зокрема, покращення якості навчального матеріалу та забезпечення відповідної технічної підтримки, про активну участь студентів та викладачів у розробці та вдосконаленні курсів, а також про важливість співпраці з іншими університетами для обміну досвідом.
Визначив Валерій Габрусєв і перспективи подальшого розвитку електронного навчання. Також доповідач розповів про плани щодо розширення та активізації використання інтерактивних мультимедійних ресурсів та створення власних навчальних відео ресурсів викладачами університету з метою вдосконалення навчального процесу.

В обговоренні прозвучали побажання про інтеграцію даних платформи “Moodle” і системи “Облік”. Керівник навчально-наукового центру організації освітнього процесу ТНПУ Ганна Чайковська зазначила, що зараз саме триває робота над цим узгодженням двох важливих для функціонування закладу освіти ресурсів та акцентувала увагу на важливості певних змін щодо розбудови механізмів індивідуальної освітньої траєкторії для кожного здобувача.
Ректор ТНПУ Богдан Буяк висловив вдячність працівникам, які адмініструють платформу дистанційної освіти, закликав подбати про ребрендинг системи “Moodle”, створити портфоліо авторів курсів, впорядкувати наповнення системи.

Пресслужба ТНПУ