Лінгвометодичний вебінар на факультет філології і журналістики ТНПУ присвячений постаті корифея української лінгводидактики О.М.Біляєва (ФОТО)

Лінгвометодичний вебінар
на факультеті філології і журналістики ТНПУ
присвячений постаті
корифея української лінгводидактики
Олександра Михайловича Біляєва

18 березня 2024 р. відбувся лінгвометодичний вебінар, присвячений 99-тій річниці з Дня народження видатного освітянина, доктора педагогічних наук, професора,  члена -кореспондента НАПН Біляєва Олександра Михайловича.

Організатором та наставником зустрічі стала доктор педагогічних наук, професор Палихата Елеонора Ярославівна. У семінарі взяли участь викладачі кафедри української мови та славістики, а також студенти третього курсу спеціальності 014.01 Середня Освіта (Українська мова і література), які зараз старанно вивчають дисципліну «Методика навчання української мови».

Під час вебінару студенти розповіли про основні здобутки та досягнення Олександра Михайловича, його вагомий внесок у розвиток української лінгводидактики.

Спогадами про зустрічі та життєві миттєвості із Біляєвим О.М. поділилися проф.Палихата Е. Я. та проф.Струганець Л.В.

Л.В.Струганець ділиться власними спогадами про українського лінгводидакта

Гавришків Юлія про методи навчання української мови в школі

Авдиторія під час вебінару

Також студенти доповідали про становлення багатоаспектних лінгводидактичних поглядів; методичні прийоми, засоби навчання мови у світлі праць Біляєва О.М.

Катерина Чура,
студентка 3 курсу